Web se načítá, strpení...

Londýn 25. 2. - 1. 3. 2024

Londýn 25. 2. - 1. 3. 2024

GB 10 ANGLIE KRÁLOVSKÁ A UNIVERZITNÍ 6DENNÍ 8.800, -Kč / os. + vstupné 25.2. – 1.3.2024

  1. DEN odjezd, cesta přes Německo, Belgii, Francii do Velké Británie

  2. DEN v ranních hodinách příjezd do přístavu Calais, přejezd do Doveru. Návštěva Windsoru – procházka kolem hradu – jeden z nejdéle obývaných hradů na světě, rezidence královny. Prohlídka města. Dále procházka k Eton College – prestižní chlapecké střední škole. Odpoledne přesun do Legolandu. 20:00 Ubytování v hostitelských rodinách v Londýně, večeře.

  3. DEN Celodenní návštěva Londýna – přesun lanovkou a vláčkem DLR do části City, procházka k Toweru (návštěva), přes Tower Bridge po jižním břehu Temže. Přes London Bridge přes Borough Market k Monumentu, dále k St. Paul´s Cathedral. Dále dle přání skupiny – Oxford Street, King´s Cross… 19:00 návrat do rodin, večeře

  4. DEN Návštěva Oxfordu, města pyšnícího se nejstarší univerzitou na britských ostrovech – procházka městem kolem Christchurch College (jídelna z filmů o Harry Potterovi) a dalších významných univerzitních staveb, mezi které patří např. Bodleian Library, Radcliffe Camera, Ashmolean Museum 19:00 návrat do rodin, večeře

  5. DEN Celodenní návštěva Londýna – výstup z autobusu u Greenwich, přesun okolo Royal Observatory přes Greenwich park k Termži, lodičkou z Greenwich k Toweru. Procházka částí City (okolo Tower, Monument, St. Paul´s Cathedral, vyhlídka Roof Terace), přesun do části Westminster, projížďka na London Eye. Metrem přesun k O2 aréně, kde bude na skupinu čekat autobus. Odjezd do přístavu Folkestone či Dover, odsud trajektem či tunelem do Francie. Noční průjezd Evropou.

  6. DEN zpáteční cesta, příjezd v odpoledních hodinách V CENĚ:  doprava zájezdovým autobusem,  přistavení autobusu při minimálním počtu 15 platících účastníků,  doprava Calais-Dover a Folkstone – Calais (trajekt, Eurotunnel)  3x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (kontinentální snídaně, oběd formou balíčku, teplá večeře)  ubytování po 2-5 studentech v jedné rodině,  průvodce CK po celou dobu pobytu i cesty,  cestovní pojištění (včetně pojištění tzv. storna zájezdu), pojištění CK proti úpadku V ceně není zahrnuto vstupné do objektů a lístky na MHD v Londýně